• POJISTNÉ UDÁLOSTI, PŘÍJEM ZAKÁZEK: 770 668 667
  • OPRAVY VOZIDEL: 770 668 667
  • autoservisuh@gmail.com
  • PO -PÁ: 8:00 - 16:30

Pojistné události

Ať už jste při havárii poškozeným, budete řešit jakoukoli škodu z havarijního pojištění, nebo zahraniční škodu obraťte se na nás. Škodu nahlásíme, zajistíme prohlídku vozidla a veškeré náležitosti s pojišťovnou vyřídíme. Vy si přijdete už jen pro opravený vůz. Celková oprava vozidla bude zcela hrazena pojišťovnou a to včetně zapůjčení náhradního automobilu!

Servis

Specializujeme se na opravy vozidel ,ale jinak náš tým zkušených mechaniků a karosářů  provádí všechny služby, které můžete od autoservisu a pneuservisu očekávat. Naším cílem je poskytovat služby kvalitně, včas a takovým způsobem, aby mezi námi a zákazníkem vznikla důvěra, která je nezbytná pro každou úspěšnou spolupráci.

Mechanické práce od 726,-

STK

Nevíte si rady nebo nestíháte připravit své vozidlo včas? Tušíte, že by technická kontrola nemusela dobře dopadnout? Zbytečné starosti! Váš vůz kompletně zkontrolujeme a připravíme. STK s emisemi zajistíme za vás! Abyste nebyli při návštěvě STK nemile překvapeni, nezapomeňte své vozidlo připravit. Stává se, že i kvůli relativně snadno opravitelné závadě nebude vozidlu uděleno osvědčení pro provoz. Vy byste jej měli správně odstavit ihned za branami STK. Zajišťujeme technické kontroly ve Stanici technické kontroly jako službu zákazníkům v rámci komplexnosti péče o vůz.

Diagnostika

Diagnostika nám umožňuje přístup k řídídcím jednotkám vozidla a následné úpravy a diganostiku, jako např.: čtení a mazání paměti závad, ABS, airbag, základní nastavení škrtící klapky, programování klíčů atd. Diagnostické údaje jsou pravidelně aktualizovány pro nejšírší spektrum automobilů.

Diagnostika od 500,-

Klimatizace

Klimatizace je dnes již v mnoha případech součástí základního vybavení vozidel. Stává se tak nepostradatelným pomocníkem, který v automobilu vytváří příjemné prostředí nejen v létě, ale v podstatě v průběhu celého roku. Ačkoliv se klimatizace jeví jako uzavřený bezúdržbový systém, dochází zde k pozvolnému úniku chladícího média, jehož velikost se uvádí až 30% za 2 roky. Běžná údržba spočívá především v kontrole předepsaného množství chladícího prostředku a dalších operací, které jsou součástí automatického testu našich moderních servisních přístrojů.

Servis klimatizace: Plnění, test těsnosti, vakuování systému klimatizace od 1000,-

Pneuservis

Kompletní přezutí pneu, uskladnění pneu, prodej pneu, oprava pneu. Kompletní přezutí Vašeho automobilu za jedinečnou cenu od 700,- Kč. Tradice společnosti, odbornost a profesionalita servisních služeb, moderní strojní vybavení. Při uskladnění pneumatik u nás si nemusíte dělat starosti s odvozem a dovozem pneu do servisu, nemusíte si dělat starosti s místem pro uskladnění svých pneu a nebudou Vám v garáži, či jiném prostoru překážet.

Přezutí pneu od 700,- Kč

Karosárna

Provádí opravy karoserií havarovaných i korodovaných osobních vozů všech typů a značek, včetně nového laku. Provádíme veškeré karosářské práce, na které máme odborné vybavení a proškolený personál.

Karosářské práce od 726,-

Myčka

Naše kartáčová automatická myčka Chryst je zkonstruována pro mytí osobních a středních dodávkových automobilů ve vysoké kvalitě. Ruční předmytí vozidla je u nás samozřejmostí.

Mytí, sušení od 99,-
Čištění interiérů od 490,-

* Ceny jsou uvedeny včetně DPH